O nas

angielski dla dzieci Tczew

Tylko jeden krok!

Elbląska szkoła angielskiego powstała z myślą o dobrym rozwoju dzieci. Języka angielskiego w Elblągu uczymy od ………. roku. Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym (od …… roku życia) oraz szkolnym, ale zajęcia prowadzimy także dla osób dorosłych.

Przekraczając próg naszej szkoły, kursanci trafiają pod opiekę doskonale przygotowanego zespołu lektorów. To nasza największa siła! Lektorzy są doświadczonymi pedagogami oraz wspaniałymi ludźmi, dla których nauczanie angielskiego jest prawdziwą pasją. Nasi nauczyciele kochają pracę z dziećmi, a żeby przynosić uczniom jak największe korzyści, stale podnoszą swoje kwalifikacje. Owoce tej pracy obserwujemy na co dzień, razem z zadowolonymi rodzicami.

Doskonała organizacja i komfortowa nauka

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom kompleksową opiekę, stały nadzór metodyczny oraz sprawną organizację. Dbamy o każdego kursanta z osobna, badamy i uwzględniamy jego indywidualne potrzeby. Wszyscy uczniowie otrzymują od nas niezbędną pomoc, by komfortowo i skutecznie uczyć się języka angielskiego.

Każda minuta zajęć jest dokładnie zaplanowana przez układających program pedagogów. Dzięki temu dzieci nie nudzą się nawet przez moment, a rodzice, których zapraszamy na otwarte, bezpłatne zajęcia, mogą z łatwością śledzić postępy swojej pociechy. Dodatkowo przeszkolony lektor jest całkowicie skoncentrowany na uczeniu według starannie przygotowanego scenariusza.

Przyjazna, wspomagająca rozwój atmosfera

W szkole angielskiego tworzymy przyjazne i stymulujące środowisko, w którym każde dziecko traktowane jest z ciepłem i należytą uwagą. Dbamy o to, by zapewnić dzieciom atmosferę bezpieczeństwa. Słuchamy każdego ucznia i rozmawiamy z nim. Działania wspierające rozwój dostosowujemy do jego indywidualnego tempa nauki.

Poprzez naukę opartą na zabawie i ciekawych aktywnościach pomagamy dzieciom rozwijać umiejętność komunikacji, a także wyrażania siebie i swoich emocji. Przestrzeń przygotowujemy w taki sposób, by zachęcić dzieci do podejmowania twórczej działalności. Dokładnie przemyślany, interesujący dla dzieci system powtarzania poznanego materiału umożliwia jego skuteczne opanowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług! Oprócz angielskiego w przedszkolu w Elblągu i okolicach oferujemy korepetycje z angielskiego z dojazdem do klienta oraz zajęcia grupowe dla młodzieży i dorosłych, które odbywają się w naszej odnowionej, w pełni wyposażonej siedzibie.

Szkoła angielskiego: angielski dla dzieci – Elbląg, Tczew, Malbork i okolice!